Penzion U Mostu

Nabízíme ubytování v jednom z našich dalších penzionů "Penzion U Mostu", v Radošově u Karlových Varů.

Více informací...
 
Památky a příroda v okolí
  •    Vodní nádrž Stanovice
  •    Město Karlovy Vary
  •    Zřícenina hradu Andělská hora

Penzion Claudia - obec Kolová u Karlových Varů

Obec Kolová je obklopena čistou přírodou bez průmyslových center. Je zde mnoho turistických a cyklistických cest, které vedou kolem historických pamětihodností. Jako jsou ruiny hradu na Andělské Hoře, historický hrad Loket nebo historické město a zámek Bečov nad Teplou.
Je zde rybník vhodný ke koupání, který je vzálen od Penzionu Claudia pouze 15 minut chůze.
V blízkosti turistických středisek Boží Dar a Oberwisenthal v Krušných horách (Krušné hory), jsou známé pro svou krásnou přírodu. Tu si můžete vychutnat při chůzi nebo cykloturistice na mnoha cyklostezkách v létě, nebo sjezdového a běžkařského lyžování v zimě.
V oblasti se nachází tři golfová hřiště. Golf Club Háje je nejbližší 9-ti jamkové hřiště, vzdálené jen 500 metrů od Penzionu Claudia. V 10km vzdálenosti jsou také Astoria Golf Resort v Cihelnách a Golf Resort v Olšových Vratech s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm.
Lázeňské město Karlovy Vary je pouze 20 minut jízdy autem. Je velice známé pro své četné pamětihodnosti, bohatou historii, a v neposlední řadě i lázeňské služby. Známý Mezinárodní Filmový Festival, který se zde koná každý rok.